KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8527288
nr 852 7288
Monogramsignerad, 24x33, 1800-tal, Stilleben med äpple & humle
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:05:53
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr